Święte Niemcy

IV Rzesza

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Trochę historii

Konrad Witkowski

Zwykły, szary człowiek. Taki sam jak każdy inny. Nie zauważycie go na ulicy, imprezie czy u znajomych, bo najczęściej go tam nie będzie. Jak duża część Polaków pracuje po trzysta i więcej godzin w miesiącu, aby zapewnić swojej rodzinie w miarę godziwy byt.

Kontakt: konrad.witkowski@deip.pl

Janusz Grażyński

Przeciętny obywatel, Polak w wieku średnim, który widząc rozpad Europy, nie chce na starość uczyć się rosyjskiego. W końcu wiadomo, kto wywołał II wojnę światową i musi ponieść konsekwencje.

Jako obserwator niebędący członkiem establishmentu ma poważne obawy co do kierunku, w jakim zmierzamy. W jego mniemaniu obecne elity kierują Polskę w objęcia Rosji – świadomie lub co gorsza nieświadomie. Dlatego próbuje w sposób obrazowy starać się unaocznić zagrożenia wynikające z polityki izolacjonizmu opartego na zawołaniu o wstawanie z kolan w państwie, które nie jest geograficznie samotną, niezdobytą wyspą.

Kontakt: janusz.grazynski@deip.pl

Joanna Proszak

absolwentka łódzkiego ASP, kierunek grafika. Uznana ilustratorka, fotografka, graficzka. Swój talent wykorzystuje także przy pracy z młodzieżą, jako wieloletnia nauczycielka przedmiotów artystycznych. W wolnych chwilach lubi poznawać nowe miejsca, ludzi i inne kultury.

Kontakt: joanna.proszak@deip.pl